4.RTL NEREG 2011
Regionální tenisová liga - rozlosování | ||||||
4.RTL NEREGISTROVANÝCH 2011 | ||||||
Hrací den: středa 16:40 |
||||||
Výjimka: nově Voděrady doma v úterý, Voděrady mají domácí kurty na Sokole Rychnov |
||||||
1.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
30.8.!! | středa | 1 | Librantice C - Voděrady A 20.5. déšť | 0-3 | 0-6 | 12:36 |
11.9. | středa | odlož 2 | Dobruška A - Opočno B dohráno!! | 2-1 | 5-3 | 43:36 |
4.5. | středa | 3 | Kostelec B -Stěžery A | 0-3 | 2-6 | 26:44 |
2.kolo | Den | Utkání č. |
Domácí - Hosté |
Body | Sady | Hry |
11.5. | středa | 4 | Voděrady A - Stěžery A | 0-3 | 1-6 | 26:41 |
11.5. | středa | 5 | Opočno B - Kostelec B | 0-3 | 1-6 | 19:42 |
11.5. | středa | 6 | Librantice C - Dobruška A | 0-3 | 0-6 | 19:42 |
3.kolo |
Den |
Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
18.5. | středa | 7 | Dobruška A - Voděrady A | 0-3 | 0-6 | 18:37 |
18.5. | středa | 8 | Kostelec B - Librantice C | 3-0 | 6-0 | 36:13 |
18.5. | středa | 9 | Stěžery A - Opočno B | 2-1 | 4-2 | 30:23 |
4.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
24.5. | úterý | 10 | Voděrady A - Opočno B | 2-1 | 4-2 | 34:23 |
25.5. | středa | 11 | Librantice C - Stěžery A | 0-3 | 0-6 | 10:37 |
25.5. | středa | 12 | Dobruška A - Kostelec B | 0-3 | 0-6 | 19:37 |
5.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
31.5. | středa | 13 | Kostelec B - Voděrady A předehráno | 2-1 | 4-2 | 29:19 |
1.6. | středa | 14 | Stěžery A - Dobruška A | 3-0 | 6-1 | 45:26 |
6.6. | středa | 15 | Opočno B - Librantice C déšť, dohráno | 3-0 | 6-0 | 38:20 |
6.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
7.6. | úterý | 16 | Voděrady A - Librantice C | 3-0 | 6-0 | 37:15 |
13.6. | středa | 17 | Opočno B - Dobruška A déšť, dohrávka | 1-2 | 2-4 | 27:32 |
8.6. | středa | 18 | Stěžery A - Kostelec B | 2-1 | 4-4 | 37:33 |
7.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
1.7. | středa | 19 | Stěžery A - Voděrady A | 3-0 | 6-0 | 38:21 |
15.6. | středa | 20 | Kostelec B - Opočno B | 2-1 | 4-3 | 32:28 |
15.6. | středa | 21 | Dobruška A - Librantice C | 3-0 | 6-0 | 36:12 |
8.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
21.6. | úterý | 22 | Voděrady A - Dobruška A | 3-0 | 6-2 | 47:30 |
22.6. | středa | 23 | Librantice C - Kostelec B | 0-3 | 0-6 | 20:38 |
22.6. | středa | 24 | Opočno B - Stěžery A | 0-3 | 0-6 | 10:36 |
9.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
29.6. | středa | 25 | Opočno B - Voděrady A | 0-3 | 1-6 | 26:41 |
29.6. | středa | 26 | Stěžery A - Librantice C | 3-0 | 6-0 | 36:13 |
29.6. | středa | 27 | Kostelec B - Dobruška A | 3-0 | 6-0 | 36:14 |
10.kolo | Den | Utkání č. | Domácí - Hosté | Body | Sady | Hry |
6.9. | úterý | 28 | Voděrady A - Kostelec B | 2-1 | 4-3 | 34:29 |
-.9. | středa | 29 | Dobruška A - Stěžery A domácí vzdali | 0-3 | 0-6 | 0:36 |
23.8. | úterý | 30 | Librantice C - Opočno B předehráno | 1-2 | 2-5 | 16:38 |
Výsledky doplněny 22.9.11 v 11.50 hodin. LK